Jestem osobą zdrową.
Co mogę zrobić?

Jeśli chcesz porozmawiać na ten temat, bądź znaleźć specjalistę, który ma odpowiednie doświadczenie zadzwoń na infolinię.

Przygotuj wcześniej dokumentację medyczną, wspólnie z partnerem zastanów się nad celem rozmowy i przygotuj pytania. Pamiętaj, że konsultant infolinii udzieli Ci podstawowych informacji na temat możliwości zachowania płodności, natomiast szczegółowej konsultacji medycznej udzieli Ci w drugim etapie specjalista medycyny rozrodu. Pomożemy Ci tam dotrzeć w jak najkrótszym czasie.

Nasi Specjaliści

Infolinia Zachowania Płodności +48 793 555 238  
Infolinia działa we wtorki i czwartki w godzinach 17:00 – 19:00
Psycholog kliniczny i sportowy, seksuolog, terapeuta EEG- Biofeedback. Doktor nauk o kulturze fizycznej. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz wychowania fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry i Kliniki Onkologii i Radioterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Katedry Wychowania Fizycznego i Nauk Społecznych AWFiS Gdańsk. Członek Komisji Sportu Kobiet Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Członek Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Dr Milena Lachowicz
Psycholog kliniczny i sportowy, seksuolog.
Inżynier w Klinice Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz specjalistka ds. zarządzania rehabilitacją w Fundacji OmeaLife. Naukowo zajmuje się problemami zdrowia publicznego, onkologią i płodnością oraz zabezpieczeniem socjalnym chorych na nowotwory.mgr inż. Katarzyna Barańska
Specjalista

Partner główny

Pozostali partnerzy:

Polska Liga Walki z Rakiem

00-079 Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 79

KRS: 0000567698 NIP: 5252624493

Numer konta: 43 1050 1025 1000 0090 3068 0012 (ING)

Przewiń na górę
Call Now ButtonInfolinia